GIRO Seyen MIPS Mat Pearl White M

Nový

Seyen MIPS je závodne strihaná dámska prilba nabitá technológiami. Vzhľadom k aerodynamickému tvaru a dokonalému odvetraniu sa nestratí v rovinatom ani kopcovitom teréne – jednoducho dokonalý univerzál.

Viac detailov

1 Produkt

Posledné kusy skladom

122,95€  s DPH

-22,00€

144,95€ s DPH

Viac info

Navyše vďaka upínaciemu systému Roc Loc 5, do ktorého je integrovaná aj klzná vrstva MIPS, luxusne sedí na hlave. Kompatibilita s vlasmi stiahnutými do vrkoča je samozrejmosťou.

UPÍNACÍ SYSTÉM: Roc Loc® 5 Air MIPS
KONŠTRUKCIA: In-mold
VENTILÁCIA: 25 otvorov, Wind Tunnel™
VLASTNOSTI: CoolFit výstelky, ultraľahké pásky Slimline
VEĽKOSTI: Super Fit™ S (51 – 55 cm), M (55 – 59 cm)

MIPS JE POHYB
Všetky prilby Giro sú designované tak, aby pohltili čo najviac energie pri náraze, a spĺňajú platnú európsku normu: EN 1078. Cieľom novej technológie MIPS je eliminovať rotačné sily, ktoré pôsobia na hlavu v prípade pádu. Pri náraze pod akýmkoľvek uhlom systém MIPS umožní, aby sa EPS škrupina prilby pootočila nezávisle okolo hlavy jazdca. Hoci je tento pohyb iba rádovo niekoľko milimetrov, veríme, že technológia MIPS výrazne znižuje množstvo rotačnej sily, ktorá by inak mohla byť prenesená až na mozog.

ČO JE MIPS (Multidirectional Impact Protection System) A AKO FUNGUJE?
MIPS je klzká vložka medzi EPS škrupinou (telom prilby) a vnútornými výstelkami. V prípade nárazu pod uhlom (napríklad keď zachytíte hlavou o vetvu) sa EPS škrupina prilby pretočí o niekoľko milimetrov po MIPS vrstve, a uchráni tak hlavu a mozog pred prudkým rotačným trhnutím.

Detaily produktu

Farba biela

30 ostatné produkty v kategórií