GIRO Ember MIPS Mat Black Degree M

Nový

Dizajn prilby Ember MIPS je na prvý pohľad inšpirovaný modelom Synthe a ponúka aj podobné vlastnosti, ktoré ocenia dámy, ktoré to s cyklistikou myslia naozaj vážne: nízku váhu, kvalitné odvetranie alebo prémiové výstelky Air-Fx.

Viac detailov

1 Produkt

Posledné kusy skladom

139,95€  s DPH

-20,00€

159,95€ s DPH

Viac info

Dôležitou súčasťou prilby je upínací systém Roc Loc 5, ktorý vám umožní nastaviť prilbu jednou rukou vrátane trojstupňového vertikálneho nastavenia. Kompatibilita s vlasmi do vrkoča je samozrejmosťou.

MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) poskytuje zvýšenú ochranu proti pôsobeniu rotačných síl na hlavu.
UPÍNACÍ SYSTÉM Roc Loc® 5
KONŠTRUKCIA In-mold, Thermoformed SL Roll Cage™ , MIPS
VENTILÁCIA 26 otvorov, Wind Tunnel™
VLASTNOSTI antibakteriálne výstelky Air-FX®, ultraľahké pásky Fit™ S (51 – 55 cm), M (55 – 59 cm)

MIPS JE POHYB
POKROK VO VÝVOJI CYKLISTICKÝCH PRÍLEB
Všetky prilby Giro sú designované tak, aby pohltili čo najviac energie pri náraze, a spĺňajú platnú európsku normu: EN 1078. Cieľom novej technológie MIPS je eliminovať rotačné sily, ktoré pôsobia na hlavu v prípade pádu. Pri náraze pod akýmkoľvek uhlom systém MIPS umožní, aby sa EPS škrupina prilby pootočila nezávisle okolo hlavy jazdca. Hoci je tento pohyb len rádovo niekoľko milimetrov, veríme, že technológia MIPS výrazne znižuje množstvo rotačnej sily, ktorá by inak mohla byť prenesená až na mozog. medzi EPS škrupinou (telom prilby) a vnútornými výstelkami. V prípade nárazu pod uhlom (napríklad keď zachytíte hlavou o vetvu) sa EPS škrupina prilby pretočí o niekoľko milimetrov po MIPS vrstve, a uchráni tak hlavu a mozog pred prudkým rotačným trhnutím.
Viac na www.MIPSprilby.sk

Detaily produktu

Farba čierna

30 ostatné produkty v kategórií